Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/ftpsite/chytralola.sk/www/index.php on line 19

Notice: Undefined index: we in /home/ftpsite/chytralola.sk/www/index.php on line 20
Menštruačný kalíšok
Česky Slovensky

Menštruačný kalíšok

Lolamenštruační kalíšok je pre ženy pohodlným riešením vecí nepohodlných. Menštruačný kalíšok spoľahlivo nahradí všetky vložky a tampóny, čím ušetríte životné prostredie od zbytočného odpadu.  Budete ušetrené tiež od ďalších finančných nákladov, pretože jeden kalíšok Vám spoľahlivo vydrží po dobu 5 až 15 rokov. Vďaka šetrnému a zdravotne nezávadnému lekárskemu silikónu, z ktorého je vyrobený, už nebudete mať žiadne nepríjemné, dráždivé pocity pri aplikácii tampónu.

Najväčšou pridanou hodnotou kalíška je skutočnosť, že už nebudete nijak a nikdy v priebehu menštruácie obmedzovaná. Kalíšok môžete používať priebehu dňa, pri športe i v počas spánku. Dokonale sa prispôsobí Vášmu telu a Vy môžete bez obáv plávaťpotápať sa po dobu 4 - 8 hodín, bez toho, aby ste bola akokoľvek obmedzovaná menštruáciou.

Zavedenie kalíška je veľmi jednoduché, rovnako aj jeho vybratie. Úprimne: Keď som sa s kalíškom zoznámila prvýkrát, tak som ho ihneď odmietla s tým, že nič také do seba strkať nebudem. Po nejakej dobe som si ale uvedomila, že s rovnakým pocitom musela pristupovať generácia mojej matky k prvým tampónom v 70. rokoch a generácia jej matky s príchodom prvých vložiek. Tak som „to“ skúsila a dnes už na kalíšok nedám dopustiť.

Kalíšok je vhodný pre každú ženu bez ohľadu na to, či už rodila či nie. Je vhodný tiež pre dievčatá s prvou menštruáciou. Bez obáv ho môže použiť i žena v šestonedelí. Veľkosť M je všeobecne vhodná pre mladé dievčatá a ženy so slabším alebo normálnym priebehom menštruácie. Veľkosť L je pre ženy po pôrode, v zrelom veku alebo so silnejšou menštruáciou.

Menštruačný kalíšok (KM)
Menštruačný kalíšok

Notice: Undefined variable: r in /home/ftpsite/chytralola.sk/www/admin/lib/core.php on line 502

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/ftpsite/chytralola.sk/www/pocitadlo.php on line 5